-
Corn / per dozen (doz.)
Regular price From $2.65 USDRegular priceUnit price perSale price From $2.65 USD -
Okra / per dozen (doz.)
Regular price $1.65 USDRegular priceUnit price perSale price $1.65 USD -
Kale / per bundle (bun.)
Regular price $8.95 USDRegular priceUnit price perSale price $8.95 USD -
Cilantro / per bundle (bun.)
Regular price $2.65 USDRegular priceUnit price perSale price $2.65 USD -
Parsley / per bundle (bun.)
Regular price $2.30 USDRegular priceUnit price perSale price $2.30 USD -
Snapper or Parrot / Done to order / per lbs.
Regular price $5.30 USDRegular priceUnit price perSale price $5.30 USD -
Coconut Oil / per Litre
Regular price $19.87 USDRegular priceUnit price perSale price $19.87 USD -
Watercress / per bundle (bun.)
Regular price $1.65 USDRegular priceUnit price perSale price $1.65 USD -
Sorrel / per pound (lb)
Regular price $2.30 USDRegular priceUnit price perSale price $2.30 USD -
Squash / per pound (lb)
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price perSale price $3.00 USD -
Spear Mint / per bundle (bun.)
Regular price $2.65 USDRegular priceUnit price perSale price $2.65 USD -
Snow Peas / per pound (lb)
Regular price $5.26 USDRegular priceUnit price perSale price $5.26 USD -
Cho-Cho / per dozen (doz.)
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSale price $8.00 USD -
Eggplant / per pound (lb)
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price perSale price $3.00 USD -
Mustard / per pound (lb)
Regular price $1.65 USDRegular priceUnit price perSale price $1.65 USD
